• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Görüntü

   Gece Renkli

   AHD Kamera Setleri için: 0506 826 70 48 numaramızdan bize ulaşın.

    

   AHD Kamera Setleri Fiyatları


   "AHD Kamera Setleri," genellikle güvenlik amaçlı kullanılan video gözetim sistemlerini ifade eder. "AHD" kısaltması, Analog High Definition'ın kısaltmasıdır. AHD kamera setleri, yüksek çözünürlükte video görüntüleri sağlayan analog kameralardan oluşan bir güvenlik sistemidir.

   AHD kamera setleri genellikle şu öğeleri içerir:

   1. AHD Kameralar: Bu setlerde genellikle birden fazla AHD teknolojisiyle donatılmış kamera bulunur. Bu kameralar genellikle iç ve dış mekanlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

   2. DVR (Digital Video Recorder): AHD kamera setlerinin bir diğer önemli bileşeni DVR'dir. DVR, kameralardan gelen video sinyallerini kaydeden ve depolayan bir cihazdır. Aynı zamanda canlı görüntü izleme, geriye dönük oynatma ve çeşitli kayıt ayarları gibi özelliklere sahiptir.

   3. Hard Disk Drive (HDD): DVR üzerindeki sabit disk sürücüsü, kaydedilen video görüntülerin depolanması için kullanılır. HDD'nin kapasitesi, ne kadar süreyle kayıt yapabileceğinizi belirler.

   4. Kablo ve Bağlantı Elemanları: Kameraların DVR'ye ve enerji kaynağına bağlanması için gerekli kablolar ve bağlantı elemanları setin bir parçasını oluşturur.

   5. Güç Kaynağı: Kameraların ve DVR'nin enerji ihtiyacını karşılayan bir güç kaynağı bulunur.

   AHD kamera setleri genellikle kullanıcı dostu arayüzleri ile kullanıcıların kolayca kurulum yapabilmesine olanak tanır. Ayrıca, uzaktan erişim özellikleri sayesinde kullanıcılar, sistemlerini uzaktan izleyebilir ve kontrol edebilirler. Bu tür güvenlik sistemleri genellikle evler, işyerleri, ofisler, mağazalar ve diğer mekanlarda kullanılır.

   Kameraalarmsepeti.com © IP Kamera, AHD Kamera, Güvenlik Kamerası Setleri, DVR, NVR, Hırsız Alarm, Yangın Alarm, Network, Access, Bağlantı kabloları, Görüntülü Diafon Sistemleri gibi birçok ürünün satışını yapmaktadır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.