• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   KameraAlarmSepeti.Com bir Exper Elektronik Güvenlik Sistemleri Kuruluşudur.

   Exper elektronik güvenlik sistemleri 2013 yılında istanbul'da kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana kısa zamanda gerçekleştirdiği kaliteli ve büyük çaplı işler ile kendisini sektörün lider firmaları arasına sokan firmamız E-Ticaret girişimi kameraalarmsepeti.com ile müşterilerine ve güvenlik sektöründe malzeme sıkıntısı çeken binlerce firmaya daha iyi hizmet vermek için yeni bir girişim başlatmıştır.

   KameraAlarmSepeti.Com sitesi üzerinden güvenlik sektöründe ihtiyaç duyduğunuz bütün ürünleri tek bir çatı altında bulabileceğiniz gibi bu ürünlere uygun fiyatlarla ve hızlı bir şekilde sahip olabileceksiniz. Sitemizde yer alan bütün ürünler stoklarımızda mevcut olup, stoğu tükenen yada üretimden kalkan ürünler güncel olarak sitemizden silinmektedir. Sitemizden alışveriş yapmak için KameraAlarmSepeti.Com'a üye olmanız yeterlidir. Üye olduktan sonra almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek ödemesini tamamladığınız anda ürünleriniz en kısa sürede kargo ile sizlere teslim edilir.

   Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkürler


    
   Kameraalarmsepeti.com © IP Kamera, AHD Kamera, Güvenlik Kamerası Setleri, DVR, NVR, Hırsız Alarm, Yangın Alarm, Network, Access, Bağlantı kabloları, Görüntülü Diafon Sistemleri gibi birçok ürünün satışını yapmaktadır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.