• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Görüntü

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster

   IP Bullet Kamera Nedir?

   "IP Bullet Kamera" bir güvenlik kamerası türüdür. İP, "Internet Protocol" (İnternet Protokolü) anlamına gelir ve bu tür kameraların ağa bağlanabilme özelliğini ifade eder. Bullet kameralar, uzun, silindirik veya tüp şeklinde tasarlanmışlardır ve genellikle açık hava gözetimi için kullanılır."IP Bullet Kamera" bir güvenlik kamerası türüdür. İP, "Internet Protocol" (İnternet Protokolü) anlamına gelir ve bu tür kameraların ağa bağlanabilme özelliğini ifade eder. Bullet kameralar, uzun, silindirik veya tüp şeklinde tasarlanmışlardır ve genellikle açık hava gözetimi için kullanılır.

   IP Bullet Kamera Fiyatları

   IP Bullet Kameralar yüksek çözünürlük, uzaktan erişim, gece görüşü, dayanıklılık, hareket algılama ve bildirim, depolama seçenekleri gibi birçok özelliğe sahiptir. Hikvision, Dahua vb. markaların ürünlerinin fiyatları özelliklerine göre değişmektedir. 

    
   Kameraalarmsepeti.com © IP Kamera, AHD Kamera, Güvenlik Kamerası Setleri, DVR, NVR, Hırsız Alarm, Yangın Alarm, Network, Access, Bağlantı kabloları, Görüntülü Diafon Sistemleri gibi birçok ürünün satışını yapmaktadır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.