• Tüm Kategoriler
  • Pratik Kartlı Geçiş Sistemleri

   Kartlı Geçiş Sistemleri

   Türkiye' de en çok tercih edilen pratik kartlı geçiş sistemleri, kolay kurulum ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkmaktadır. Pratik kartlı geçiş sistemleri her türlü endüstriye kullanıma uygun olarak üretilmitştir. Site, okul, fabrika, hastane, otel vb. yerlerin kullanımına uygundur. https://www.kameraalarmsepeti.com/pratik-pt-502-pratik-c-kartli-gecis-sistemi-stanalone-5722-pmu777
    
   Pratik Şifreli Geçiş Sistemleri

   Geniş endüstriyel yaşam alanları için tasarlanan hem kartlı hem şifreli geçiş özelliği sunan bu ürünler, kolay kurulum ve kullanım kolaylığı sunar.  Hızlı ve pratik geçişler için pratik geçiş sistemlerini tercih edin. https://www.kameraalarmsepeti.com/pratik-pt-503-cp-kartsifre-gecis-sistemi-standalone-5731-pmu778

   ,
   Pratik Kart Modelleri 

   Pratik, kullanım amacınıza uygun olarak size Akıllı kart ve balık anahtar seçenekleri sunar. Her iki üründe geçiş kontrol sisteminizi kullanışlı, güvenilir ve konforlu hale getirir.


    

   RS485 Bağlantılı sistemleri

   RS485 Bağlantılı sistemler sayesinde ürünlerin kullanıldığı kapılardan yapılan tüm geçişleri, kişi, tarih ve saat bilgisiyle bilgisayardan takip edilebilir ve arşivleyebilirsiniz.  Hızlı programlamaya sahip olan ürünler çift yönde kullanıma da uygun olarak tasarlanmıştır.

    

   26.03.2024

   Kameraalarmsepeti.com © IP Kamera, AHD Kamera, Güvenlik Kamerası Setleri, DVR, NVR, Hırsız Alarm, Yangın Alarm, Network, Access, Bağlantı kabloları, Görüntülü Diafon Sistemleri gibi birçok ürünün satışını yapmaktadır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.